Cha-Ching

Cha-Ching B99 2.0

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Nowoczesna świnka skarbonka

Zalety

  • Bardzo ładny interfejs
  • Możliwość przypisywania transakcjom zdjęć

Wady

  • Obsługa może na początku sprawiać trudności

Doskonały
9
Cha-Ching to program służący do zarządzania domowymi finansami. Pozwala sprawować kontrolę nad przychodami i wydatkami, a to wszystko w atrakcyjny sposób.

Na przykładzie Cha-Ching okazuje się, że mozolne kontrolowanie wydatków i zarządzanie domowym budżetem może być interesujące i wciągające. Do programu należy wpisać swoje konta oraz oszczędności i odnotowywać wszystkie transakcje jakie wykonujemy. Zakupionym przedmiotom można przypisać zdjęcie zrobione kamerą iSight. Dzięki temu zawsze wiemy ile wydaliśmy i na co. Cha-Ching ma bardzo atrakcyjny wizualnie interfejs. Operacje można przeglądać nawet w widoku Cover Flow.

Bardziej zaawansowaną kontrolę nad finansami można sprawować dzięki opcji budżetu. Po zdefiniowaniu w Cha-Ching okresowych przychodów i zakładanych wydatków, można je kontrolować za pomocą odpowiednich etykiet transakcji. Na pierwszy rzut oka zorientujemy się, że suma operacji z etykietą "telefon" przekroczyła kwotę zakładaną na dany miesiąc. Pozwala to w bardzo przejrzysty sposób ograniczać ponadprogramowe wydatki.

Jeśli Wydawało Ci się, że domowa księgowość jest nudna, zmienisz zdanie po wypróbowaniu Cha-Ching. Nie tylko odzyskasz kontrolę nad budżetem, ale będziesz mieć przy tym sporo zabawy.

Najczęściej pobierane Finanse na Mac

Więcej

Opinie użytkowników o Cha-Ching